pro-cycling.org
Biało-czerwoni na torowy PŚ w Mińsku
napisał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-18 01:25:46).

Przed kolarzami kolejna odsłona cyklu Tissot UCI Track Cycling World Cup. Piąta runda torowego Pucharu Świata odędzie się w najbliższy weekend (19-21 stycznia) w białoruskim Mińsku. Poniżej przedstawiamy skład reprezentacji Polski, która weźmie udział w rywalizacji.



Fot. Polski Związek Kolarski | Szymon Gruchalski


Konkurencje sprinterskie, mężczyźni:

Krzysztof Maksel (ALKS Stal Grudziądz) - sprint drużynowy, keirin
Mateusz Rudyk (ALKS Stal Grudziądz) - sprint drużynowy, sprint
Rafał Sarnecki (ALKS Stal Grudziądz) - sprint drużynowy
Damian Zieliński (GK Piast Szczecin) - sprint

Rezerwa:

Kamil Kuczyński (GK Piast Szczecin)
Mateusz Lipa (ALKS Stal Grudziądz)
Patryk Rajkowski (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)

Konkurencje sprinterskie, kobiety:

Marlena Karwacka (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) - sprint drużynowy, keirin
Urszula Łoś (ALKS Stal Grudziądz) - sprint drużynowy, sprint

Rezerwa:

Julita Jagodzińska (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Konkurencje średniodystansowe, mężczyźni:

Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) - wyścig drużynowy na dochodzenie, wyścig punktowy, madison
Dawid Czubak (Voster Uniwheels Team) - wyścig drużynowy na dochodzenie
Bartosz Rudyk (ALKS Stal Grudziądz) - wyścig drużynowy na dochodzenie, wyścig na dochodzenie
Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice) - wyścig drużynowy na dochodzenie, omnium
Adrian Tekliński - scratch, madison

Rezerwa:

Szymon Krawczyk (Voster Uniwheels Team)

Konkurencje średniodystansowe, kobiety:

Monika Graczewska (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik) - wyścig drużynowy na dochodzeniex
Justyna Kaczkowska (MAT Atom Deweloper) - wyścig drużynowy na dochodzenie, omnium, madison
Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper) - wyścig drużynowy na dochodzenie, madison
Nikola Różyńska (TKK Pacific Nestle Fitness) - wyścig drużynowy na dochodzenie

Rezerwa:

Klaudia Bielawska (UKS Koźminianka Koźminek)
Nikol Płosaj (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)