pro-cycling.org
Wygraj kalendarz The Climb 2018!
napisał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-02 19:52:16).

Nowy rok rozpoczęty, a na ścianie brakuje aktualnego kalendarza? Nic straconego! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa zacne, najpiękniejsze kalendarze The Climb. Zapraszamy do udziału!Kalendarz the Climb 2018 to nie lada gratka nie tylko dla kolarskiego fana, ale także dla miłośnika gór i krajobrazów. To cudeńko zabierze Cię w podróż na 12 kultowych podjazdów znanych z tras Tour de France, Giro d’Italia czy nawet naszego rodzimego Tour de Pologne.

Spektakularne zdjęcia zabiorą Cię jeszcze bliżej kultowych miejsc, bo kalendarz wydrukowany jest w ogromnym formacie A2 czyli ok. 60x40cm.

Dodatkową ciekawostką są infografiki związane z każdym z pojazdów, z których dowiedzieć się można... no właśnie, czego? Oto pytanie do Was! :)

Jeśli chcecie wygrać jeden z dwóch kalendarzy to w komentarzu pod tym konkretnym postem na Facebooku (klik, klik) wymieńcie trzy z dziewięciu typów informacji, jakie twórcy kalendarza zamieścili pod każdym z dwunastu podjazdów (np. jego długość). Pamiętajcie - tylko trzy!

Konkurs trwać będzie do piątku 5 stycznia 2018 do godziny 20:00. Zwycięzców wyłonimy na drodze losowania.


Podpowiemy, że podpowiedzi do tego arcytrudnego wyzwania możecie szukać na stronie TheClimb.pl lub tutaj na Pro.

Gdyby ktoś nie chciał jednak liczyć jedynie na łut szczęścia w losowaniu, to ten unikatowy kalendarz zawsze może nabyć za złotówki na www.theclimb.pl ;)
Źródło: Materiały prasowe | The Climb 2018