pro-cycling.org
Ekipa Hurom Sławno Kellys gotowa na MP MTB XCO
napisał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-14 13:50:03).

Po wczorajszym treningu na trasie Mistrzostw Polski MTB Warszawa 2017 ekipa Hurom LKK LUKS Sławno Kellys jest już w pełni gotowa do walki o obronę mistrzowskiego tytułu w drużynie zdobytego przed rokiem oraz indywidualnych startów.

Marta Turoboś: Na starcie wyścigu sztafet stajemy po to aby bronić tytułu! Na pewno nie będzie łatwo bo nasi rywale bardzo wzmocnili swoje składy ale my nie zamierzamy oddać koszulek z orłem na piersi bez walki. Co do mojego startu indywidualnego to zdaję sobię sprawę, że z powodu kłopotów zdrowotnych i nieco większej ilości studenckich obowiązków nie jestem w życiowej formie ale mam zamiar walczyć na 101%.

Marcin Budziński: Po trzech latach na podium w drużynie apetyty są bardzo duże ale wiemy na co stać naszych rywali. Dołożymy wszelkich starań aby medalowa passa trwała nadal. Do wyścigu indywidualnego podchodzę z dużym spokojem. Forma jest bardzo dobra a sprzęt marki Kellys przygotowany jak należy . Pozostaje nam jeszcze dobór ogumienia ale dzięki wsparciu CST Poland ten aspekt mamy zabezpieczony perfekcyjnie!

Tomasz Budziński: Plan jest prosty – jedziemy na maxa ile kto ma pod nogą i zobaczymy jaki wynik na mecie uda się osiągnąć. Trasa jest ciężka i wymaga 100% koncentracji. Damy z siebie wszystko a Wy trzymajcie mocno kciuki aby szczęścia nie zabrakło. Indywidualnie chcę powalczyć o TOP5 a może nawet o "blachę". Wiadomo, że nazwiska Zamroźniak, Helta, Bogusławski, Topór i jeszcze kilku "wyjadaczy" nie przyjechało do stolicy zwiedzać zabytków tylko walczyć o koszulę więc mam nadzieję włączyć się do tego pojedynku.

Agnieszka Szpocińska: Jako jedyna z ekipy mogę skupić się tylko na starcie indywidualnym. Sztafetę pewnie przeżyję nie mniej niż Marta, Arek, Marcin i Tomek obym tylko nie połamała kciuków hehehe, dla bezpieczeństwa relację będę oglądać w kasku! oczywiście od Force. W niedzielę chcę pojechać dobry wyścig tak aby na mecie mieć poczucie dobrze wykonanej pracy. Wszystko perfekcyjnie przygotowane więc mam duży spokój przed startem. Będzie #fullgas! Trzymajcie kciuki!

Arkadiusz Wach: Zadania mamy przydzielone, taktyka ustalona, startegia żywieniowa Born ułożona, łańcuchy nasmarowane najlepszymi produktami od Bikeworkx!Teraz tylko stanąć na starcie i cisnąć do kreski. Koszulki z orzełkiem są fajne więc będziemy się o nie bić :D Indywidualnie na 90% w Pucharze Prezesa PZKol nie wystartuję gdyż nasze MP dopiero za tydzień a forma "dojrzewa". Kibicujcie na miejscu i przed ekranami!

Przemysław Gierczak: Nastroje w ekipie są super, każdy ma świadomość dobrze wykonanej pracy podczas przygotowań. Bez względu na wyniki cieszę się z przebytej drogi i jestem spokojny choć pewnie mój Polar M400 zanotuje w weekend wartości tętna wykraczające poza wszelkie skale ;) Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają bez Was nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy! Bądźcie z nami do końca Świata i jeden dzień dłużej!

Starty zawodników Hurom Sławno Kellys w Warszawie:

Piątek
16:30 - sztafeta drużynowa

Niedziela
9:30 – wyścig juniorek (Agnieszka)
13:30 – elita kobiet (Marta)
15:30 – elita M/U23M (Marcin i Tomek)

Relację z Mistrzostw Polski można śledzić w internecie – szczegóły na stronie: www.mistrzostwapolskixco.pl.


Źródło: Informacja prasowa | Hurom LKK LUKS Sławno Kellys