pro-cycling.org
Mistrzowie MTB z LKK LUKS Sławno z nowymi sponsorami
napisał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-15 22:29:27).

Po niezwykle udanym roku 2016, ekipa prowadzona przez Przemysława Gierczaka w nadchodzący sezon wkroczy z solidnymi partnerami.Fot. grzegorzwijata.pl


Grupa najzdolniejszych zawodników LKK LUKS Sławno będzie wspierana przez Hurom Polska - oficjalnego dystrybutora marki Hurom światowego lidera w produkcji woloobrotowych wyciskarek do owoców oraz Kellys - słowackiego producenta rowerów oraz odzieży i akcesoriów. Niezmiennie bazą drużyny będzie Sławno gdzie miejscowy samorząd stwarza zawodnikom doskonałe warunki do rozwoju już od najmłoszych lat. Gmina Sławno na czele z wójtem Tadeuszem Wojciechowskim, od wielu lat aktywnie wspiera kolarstwo, a wszyscy zawodnicy Hurom LKK LUKS Sławno Kellys są jej mieszkańcami.

W składzie drużyny, która ma brać w udział zarówno w polskich jak i europejskich imprezach z kalendarza UCI, znaleźli się aktualni Mistrzowie Polski: Marta Turoboś, Agnieszka Szpocińska, Marcin Budziński, Tomasz Budziński oraz Arkadiusz Wach. Warto podkreślić, że wszyscy są wychowankami klubu ze Sławna. O dotychczasowych osiągnięciach podopiecznych trenera Gierczaka można by długo pisać ale liczymy, że największe sukcesy dopiero przed nimi. Zawodnicy ścigać się będą na topowych rowerach XC marki Kellys, modelu STAGE wyposażonym między innymi w niezwykle lekką ramę z włókna węglowego oraz elektroniczne przerzutki Shimano XTR Di2. Pełną paletę ogumienia dostarczy marka CST, która od dłuższego czasu wspiera Martę Turoboś, a teraz wyposażać będzie w niezawodne opony wszystkich zawodników teamu. W kaski i okulary marki Force drużynę zaopatrzy Asperia Group podobnie jak w najwyższej klasy smary i kosmetyki rowerowe Bikeworkx.Fot. grzegorzwijata.pl


O niezawodne hamowanie i zmianę biegów zadba Shimano, a za odpowiednie nawodnienie zawodników i dostawy energii odpowiedzialny będzie Born. Niezmiennie teamową odzież szyć będzie Quest a nad bieżącą kontrolą obciążeń treningowych czuwać będą produkty firmy Polar. Płynne kręcenie zapewnią zębatki Banless a wyścigowe koła dla zawodników zbuduje Wojczal-Bike.

Przemysław Gierczak: Naszym priorytetem będzie dalszy rozwój i pokazywanie się z jak najlepszej strony w rywalizacji na wysokim poziomie. Niezwykle ważne jest dla nas to aby nasza ciężka praca nadal sprawiała nam radośc a tym samym cieszyła również naszych kibiców. Liczymy na Wasze wsparcie i doping na dobre i na złe.

Więcej na temat Hurom LKK LUKS Sławno Kellys będziecie mogli się niebawem dowiedzieć z fanpage’a drużyny oraz profili zawodników.

Źródło: Informacja prasowa | Hurom LKK LUKS Sławno Kellys