pro-cycling.org
Od 2005 roku, kiedy to Pro-Cycling.org zadebiutowało w Internecie, nieustannie dążymy do rozwoju naszej strony, chcąc, aby w dalszym postrzegana ona była jako wiodący serwis o tematyce kolarskiej. W związku z czym poszukujemy kreatywnych, ambitnych i odpowiedzialnych osób, które chciałyby podjąć się współpracy z naszym zespołem.

Od osób chętnych do współpracy oczekujemy przede wszystkim zaangażowania, rzetelności i regularności w wykonywanych zadaniach. Ponieważ nasza praca w głównej mierze skupia się na pisemnym przekazywaniu informacji z całego świata, niezwykle ważna jest znajomość języków obcych, a także i rodzimego języka polskiego oraz zachowanie poprawności językowej podczas tworzenia i redagowania tekstów.

W zamian oferujemy możliwość współtworzenia jednego z najważniejszych polskich serwisów o tematyce kolarskiej. Nasi redaktorzy, korzystając z akredytacji, mają możliwość zaglądania „za kulisy” największych kolarskich imprez w naszym kraju, uczestnictwa w medialnym środowisku i poznawania ciekawych ludzi. Redaktorzy Pro-Cycling.org nie otrzymują wynagrodzenia finansowego za swój wkład w funkcjonowanie portalu, jednak praca na nim stwarza możliwość nauki dziennikarskiego fachu, obeznanie się ze specyfiką kolarskiego środowiska oraz, przede wszystkim, promocję własnej osoby.


Jeżeli masz nie mniej niż 19 lat, jesteś chętny do podjęcia współpracy z nami i uważasz, że spełniasz nasze wymagania, napisz na adres martyna@pro-cycling.org.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko;
- nick z forum pro-cycling.org (jeśli jest się zarejestrowanym użytkownikiem);
- wiek;
- miejsce zamieszkania;
- telefon kontaktowy;
- znajomość języków obcych;
- dyspozycyjność;
- ewentualne wcześniejsze doświadczenie z mediami.

Ponadto prosimy o dołączenie dwóch, niepublikowanych wcześniej na Pro-Cycling.org newsów (nie mogą być to kopie tekstów dostępnych na innych serwisach), np. opartych na informacjach z zagranicznych stron. Teksty powinny mieć formę taką, jak te publikowane na naszym portalu (tytuł, wstęp i rozwinięcie) oraz podane dokładne źródło pochodzenia.